Logo firmy Megan.

Piasek kąpielowy dla szynszyli

Megan Piasek pył kąpielowy do czyszczenia futerka szynszyli

Drobny piasek  do  kąpieli zawiera specjalnie wyprażone i odtłuszczone ziarna. Praktyczne wiaderko zapobiega wysypywaniu się piasku na podłogę podczas dozowania. Pył kapielowy otrzymał bardzo wysokie oceny w swojej klasie..

Właściciele tych pięknych zwierząt często pytają: Gdzie można kupić specjalne szczotki do czesania szynszyli? Szynszyli nie wolno czesać. Jeżeli futerko szynszyli jest sfilcowane  lub  nastroszone, to  oznaka, że piasek używany  do kąpieli  jest złej jakości lub zwierzę w ogóle nie kąpie się w piasku. Należy zadbać o dobrą jakość piasku. Szynszyle   potrzebują   w  klatce   standardowej  wyściółki  oraz  dodatkowego pojemnika ze specjalnym pyłem kąpielowym do codziennych kąpieli. W  ten  sposób zwierzęta oczyszczają swoje futerko i usuwają  tłustą warstwę, powodującą filcowanie futerka.  Nie należy używać piasku  dla  ptaków, piasku z  piaskownicy  dla dzieci  ani piasku  budowlanego,  ponieważ  ostre  ziarenka powodują zadrapania skóry i kolejne problemy z futrem. Dzięki  kąpieli  w  drobniutkim  piasku  dobrej  jakości futerko szynszyli błyszczy. Polecamy karmę dla szynszyli Megan.


Copyright Megan ® Niniejsza strona korzysta z plików cookies. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie.